Robimy czapkę na drutach :)

Sobota, 17 października 2020 o 14:00 UTC+02 – 18:00 UTC+02. La Lucy Publiczne ·

Organizatorzy: Świat InspiracjiLisi motek i La Lucy Serdecznie zapraszam na warsztaty robienia czapki na drutach.
Meandry robienia czapki będzie nam zdradzała Beata Lisowska.
Beata przygotowała dla nas na własny autorski projekt. Wzór czapki będzie przedstawiony w poście do tego wydarzenia.Do zrobienia czapki potrzebne są 2 motki włóczki (100 g) oraz druty 4 mm.
Sugerujemy włóczkę alpakową Baby Alpaca DK Woolloop Yarns z https://woolloop.pl/…/wloczka-alpakowa-baby-alpaca-dk…/
Jednak może to być każda inna włóczka pasująca na druty 4 mm, ponieważ tak został rozpisany wzór. Stopień trudności warsztatów – warsztaty są przeznaczone zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych.
_____________________________________________
🔷 Koszt warsztatów 🔷✅ Wariant I
Cena 50 zł obejmuje udział w warsztacie oraz autorski wzór na czapkę. We wszystkie materiały niezbędne do wykonania czapki należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.LINK DO PŁATNOŚCI
https://s.przelewy24.pl/kp6RnYTZqJdn✅ Wariant II
Można wykupić udział w warsztacie oraz zlecić nam zakup włóczki w sklepie woolloop.pl oraz drutów. Koszt zakupów to 75 zł. W pierwszym poście do tego wydarzenia jest link zawierający paletę kolorów włóczki. W celu zakupu bardzo proszę o kontakt ze mną na priv Małgorzata Penkala.Wzór na czapkę można będzie zakupić po warsztacie u Beaty Lisowskiej i wykonać we własnym zakresie.Prowadzącą będzie 🔷 Beata Lisowska 🔷 właścicielka marki Lisi motek. Beata świetnie robi na drutach i szydełku. Jej specjalnością są amigurimi. Wyczarowywuje na szydełku przecudnej urody maskotki i lalki. Organizatorką warsztatów jest Małgorzata Penkala. Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu, jednak pięć lat temu poczuła, że etat to dla niej zbyt ciasna przestrzeń na realizację jej misji życiowej. Z tego poczucia narodziła się firma – Świat Inspiracji – oraz potrzeba poszerzenia wiedzy biznesowej i rozwoju osobistego. Dzięki ciągłej pracy nad tymi dwoma obszarami może robić to, co kocha najbardziej – inspirować kobiety do wychodzenia z domu, poszukiwania swojej pasji i gromadzenia się we wspierających, dających poczucie bliskości i siłę do działania „plemionach”. Organizacja warsztatów jest jedną z dróg, dzięki której kobiety mogą wyjść z domu.
www.malgorzatapenkala.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *