Wieczór z planszówkami w Kawiarni La Lucy

Fani gier i La Lucy 

Zapraszamy na turniej w grę Bitwa Warszawska (Zielona Sowa – GRY) Turniej odbędzie się w ramach cyklicznego spotkania miłośników gier planszowych w La Lucy, gdzie wydarzenia z planszówkami odbywają się co drugi czwartek od 18:00. 

Bitwa Warszawska to strategiczna gra historyczna, która przenosi graczy w czasie do jednego z najważniejszych wydarzeń XX wieku. Gracze wybierają strony, po których się opowiedzą: Wojsko Polskie lub Armia Czerwona. Następnie prowadzą swoje oddziały do decydującego starcia na przedpolach Warszawy. Armie są zbudowane niesymetrycznie, co oznacza, że każda z nich ma swoje słabe i mocne strony, które trzeba wziąć pod uwagę przy planowaniu wojennej strategii. Od graczy zależy jak wykorzystają posiadane umiejętności dowódców i oddziałów. Może to właśnie Armii Czerwonej uda się zmienić bieg historii i wygrać 18. największą bitwę w dziejach świata!


Do turnieju zapisujemy pierwsze 16 osób, kolejne 4 wpisujemy na listę rezerwowych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@fanigier.net

Grę będzie można poznać na najbliższych spotkaniach w Kawiarni La Lucy 24 września do godziny 18.

***
Nagrodami w turnieju są gry ufundowane przez wydawnictwo Zielona Sowa – GRY
Informujemy, że podczas turnieju jak i spotkania prowadzimy dokumentację zdjęciową, która jest umieszczana na stronie Fani gier oraz grupie Fani gier planszowych i Kawiarnia La Lucy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *