Makramowe lustro!

SNAGart i La LucyNa warsztatach nauczysz się, jak metodą makramy zapleść ramę i wpasować w nią okrągłe lusterko. Zapewniam wszystkie niezbędne materiały i wiedzę. Każdy wyjdzie z pracowni z wykonanym przez siebie, własnym, oplecionym makramą lustrem. Uwaga, nie używamy kleju! 

HARMONOGRAM
Warsztaty zaplanowane są na 3-4 godziny, ale jeżeli potrzebne będzie więcej czasu – nie ma problemu, popleciemy do zamknięcia kawiarni, a jeżeli potrzebne będzie wsparcie później, pozostaniemy w kontakcie i pomogę.

MIEJSCE
Na warsztaty z makramowych luster zapraszam do kawiarni La Lucy przy ul. Pereca 11. Na miejscu można napić się kawy, herbaty, zagryźć ciachem… no i te naleśniki! To zestaw idealny nie tylko do tworzenia, ale też do relaksu. Będzie też okazja do długich rozmów o sznurkach, węzełkach i życiu.

KOSZT
Koszt to 140 zł, liczba miejsc jest bardzo ograniczona. W cenie zapewniam wszystkie materiały: obręcze, lustro i sznurek, którym będziecie pleść.

ZGŁOSZENIA
Zapisywać można się do 15.09 
Zgłoszenia przez snagart.nakiedy.pl.
Samo kliknięcie przycisku „wezmę udział” nie jest potwierdzeniem obecności. Potwierdzeniem jest opłacenie biletu. Nie ma możliwości zapłacenia na miejscu, bardzo proszę zgłaszać się przez formularz pod adresem powyżej